Купити лічильник на опалення ціна


Купити лічильник на опалення цінаОплата комунальних рахунків за опалення сьогодні обходиться недешево. Тарифи на тепло постійно зростають, а в цьому році і зовсім побили всі рекорди. Тому кожен домовласник задається питанням, як зменшити суми в квитанціях. Хорошим рішенням в цій ситуації, результативність якого вже встигли оцінити багато, буде установка теплолічильників. Існує два варіанти - придбати лічильник на опалення (ціна різних приладів може відрізнятися) квартирний або ж загальнодомовий. Вибирати з двох варіантів можуть власники житла в багатоквартирних будинках. У жителів приватних будинків вихід, зрозуміло, один.

Чекати настання чергового опалювального сезону з надією, що зима буде теплою, і платити за тепло багато не доведеться, сенсу немає. Кожен рік не схожий на попередній, а вгадати погоду на цілий сезон і зовсім неможливо. Тому багато жителів України вважають за краще не сподіватися на милість долі, а ще до початку опалювального сезону купити лічильник на опалення. Ціну такого облікового обладнання не можна назвати маленькою. Проте, як показує практика, придбання лічильника компенсується протягом одного-двох сезонів після його встановлення. Зважившись придбати лічильник на опалення (ціна може бути різною), Ви неодмінно заощадите на оплаті тепла близько 30%. Таку економію дає загальдомовий лічильник. Квартирний лічильник може зменшити суми в квитанціях навіть на 40-45%. Але це можливо лише за умови правильного утеплення квартири і встановлення на радіатори регуляторів подачі тепла із термоклапаном.

В Україні купити лічильник на опалення, ціна якого буде максимально прийнятною, зовсім не складно. Для цього слід звернутися в компанію, що реалізує таке обладнання. Наприклад, прийнятні ціни на рахункові прилади відмінної якості пропонує компанія «Технолюкс». У «Технолюкс» можна купити лічильник на опалення, ціна і якість якого оптимально відповідатимуть.

Якщо потрібно купити лічильник на опалення, ціна якого не буде вже дуже високою, найправильніше звернутися в «Технолюкс».

<< Назад

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину