Лічильник на газ (Київ)


Лічильник на газ (Київ) - це спеціальне обладнання, яке працює з метою підрахунку кількісті спожитого газу. Встановлюється він не тільки в цехах і робочих будинках, але і в житлових будинках і квартирах. Тому щодо сфери застосування таке обладнання можна розділити на побутове і промислове. Розрізняються лічильники і за своїм типом і принципом роботи. Під час їх вибору потрібно звертати увагу на такі основні технічні характеристики як маса, їх габаритні розміри, стійкість до високих температур і механічних пошкоджень. Як для побутового лічильника на газ (Київ) найбільш оптимальним варіантом буде мембранний прилад.

Мембранний лічильник на газ (Київ) - це надійне, довговічне і безпечне у використанні обладнання, яке точно підраховує кількість спожитого газу. Працює обладнання згідно циклічним принципом. Його конструкція досить проста і не передбачає використання електрики. Тому в роботі такого приладу рідко з'являються будь-які несправності. Відмітна технічна характеристика мембранного лічильника на газ (Київ) - повністю герметична конструкція. До додаткових його переваг можна віднести стійкість до механічних забруднень і до пилу. Забруднення і пил не можуть проникнути всередину конструкції лічильника і негативно вплинути на якість його роботи.

Ще одна важлива властивість лічильника на газ (Київ) мембранного типу - він не вимагає ретельного догляду і регулярних перевірок. Досить один раз в приблизно десять років здійснити планову перевірку обладнання. До того ж більшість мембранних лічильників мають компактні розміри і простий, але стильний дизайн. Тому зовні вони прекрасно підходять до будь-якого інтер'єру приміщення.

Лічильник на газ (Київ) високої якості для точних підрахунків можна придбати в компанії «Технолюкс»!

<< Назад

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину