Лічильник на газ в квартиру


Ви втомилися щомісяця отримувати великі рахунки на оплату газу? Ви хочете платити тільки за той обсяг газу, який Ви дійсно використовували? Тоді Вам потрібно встановити лічильник на газ в квартиру!

Лічильник на газ в квартиру - це спеціальне побутове обладнання, яке встановлюється з метою точного підрахунку кількості витраченого газу жителями однієї квартири. Працює це обладнання безперервно. Ефективність його використання залежить від ряду факторів. Перш за все, на це впливає його якість і тип. Для побутового застосування найбільш підходящим варіантом буде мембранний лічильник на газ в квартиру. Він невеликого розміру, тому не псує інтер'єр приміщення. До того ж при необхідності його можна встановити в малопомітному місці.

Лічильник на газ в квартиру мембранного типу працює згідно циклічного принципу. Після того, як газ наповнює камеру пристрою, а потім передається перехресному механізму і обертає деталі у формі зірочки, відбувається підрахунок його кількості. Процес повторюється знову по колу, тому і можна зробити висновок, що мембранний лічильник на газ в квартиру - це циклічне обладнання. Його конструкція не дуже складна. Отже, обладнання практично не виходить з ладу, а працює довго і надійно. Вибираючи такий лічильник для своєї квартири потрібно враховувати, з якого боку подається газ в Ваші труби. Крім того, потрібно враховувати розташування всього газового устаткування, а саме плити, колонки та іншої техніки. Встановлення лічильника можна здійснювати після попереднього затвердження Ваших намірів у відповідних державних органах і отримання всіх дозвільних документів. Але поки документи будуть готуватися, Ви можете заздалегідь придбати необхідне обладнання.

Лічильник на газ в квартиру, який буде працювати якісно і довго, можна придбати в магазині «Технолюкс»!

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину