Лічильники гарячої та холодної води

Лічильники гарячої та холодної водиПереваги використання лічильників гарячої та холодної води вже встигло оцінити більшість власників квартир. Однак, експлуатуватися дані прилади можуть не тільки в побуті, але і на промислових об'єктах. Для таких цілей знадобляться лічильники промислового типу, які здатні вимірювати великі обсяги води.
Для обліку споживання та гарячої  і холодної води використовуються прилади одного типу з різницею в використовуваних матеріалах, а також певною мірою допустимої похибки.
Ринок водолічильників на сьогоднішній день досить різноманітний і пропонує широкий вибір пристроїв, серед яких представлені прилади не тільки зарубіжного, а й вітчизняного виробництва. Ціни на лічильники гарячої та холодної води будуть відрізнятися в залежності від виробника, технічних характеристик, а також від постачальника.

Якщо Ви хочете недорого придбати лічильники гарячої та холодної води високої якості, то звертайтеся в інтернет-магазин «Технолюкс».

У нас представлений широкий асортимент, тому вибрати відповідну модель лічильника не складе труднощів. При виборі приладу необхідно враховувати умови експлуатації пристрою, точність, між перевірочний інтервал, діапазон виміру. А також слід пам'ятати, що встановлювати лічильники гарячої та холодної води повинна компанія, яка має дозвільні документи.
Лічильники гарячої та холодної води, які ми пропонуємо, однаково добре підходять як для первинної установки, так і для заміни старих приладів.
Кращі ціни на якісні і довговічні лічильники гарячої та холодної води Ви завжди знайдете в нашій компанії.

<< Назад

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину