Побутові газові лічильники


Кожен, хто народився і проживає на території України з дитинства може насолоджуватися прекрасними кліматичними умовами. Хтось любить весну, так як все навколо оживає, хтось літо, так як радіє теплим сонячним дням. Багато хто любить осінь за її красиві наряди і помірну температуру. І звичайно ж не обійтися без любителів морозної зими, яка вкриває землю пухнастим білим снігом.

З огляду на, що в нашій країні восени і взимку досить холодно, стає питання про опалення будинків і квартир. Багато в побутових умовах користуються газом, як для опалення будинку, так і для приготування їжі.

Не так давно, вартість  вживання газу для громадян України суттєво зросла. В таких умовах доводиться встановлювати побутові газові лічильники. Чи істотна економія при установці газового лічильника?

Навіть без будь-яких доказів можна припустити, що економія буде точно. А якщо ще й більш глибоко проаналізувати дану інформацію, то вже точно буде очевидно яка велика економія при установці побутових газових лічильників.

Невеликий приклад. На 2016 рік, за стандартними комунальними платежами, для однієї прописаної  людини в квартирі держава визначила 6 кубів газу. Якщо в квартирі прописано 3 особи, то оплата буде за 18 кубів. Багато цього або мало? Це дуже багато, тому що реально ви використовуєте від 3-8 кубів газу. Висновки економії очевидні.

Якщо ви користуєтеся газом і не хочете переплачувати, рекомендуємо придбати побутові газові лічильники.

Зателефонуйте нам і почніть економити вже сьогодні.

<< Назад

Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0
Перейти в корзину