
Осушувач повітря CH-D010WD2-24LD NEW
12 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: D008WD2
COOPER&HUNTER CH-D010WD2-24LD NEW ОСУШУВАЧ
Осушувач повітря від всесвітнього бренду Cooper&Hunter серії CH-D010WD2-24LD NEW - це не просто осушувач для дому, це унікальний кліматичний комплекс, який ідеально підійде для дому, офісу, дачі, складів, де є проблеми з вологістю.
З кліматичним комплексом Cooper&Hunter серії CH-D010WD2-24LD ви зможете підтримувати на потрібному для вас рівні вологість у приміщенні та контролювати її від 80 до 35%.
Осушувач оснащений індикатором забруднення фільтра, який після 250 годин почне світитися на електронній панелі, після цього можна буде промити в проточній воді фільтр, просушити і користуватися далі.
В осушувачі вбудований бак ємністю 4.8 л. Також можна підключити самому дренажну трубку, що дасть змогу відводити конденсат у відповідне місце.
Також з унікальним і багато функціональним меню вам буде просто інтуїтивно користуватися осушувачем С&H.
Особенности и функции Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD
- Електронне управління;
- Режими роботи: автоматичний режим і програмований;
- Встановлення та підтримка вологості від 80% 30%
- Дві швидкості вентилятора: висока, низька;
- Злив конденсату в резервуар або через дренажний шланг;
- Таймер на вмикання / вимикання 24 години;
- Індикатор забруднення фільтра (після 250 годин роботи);
- Індикатор безперервної роботи;
- LED-дисплей індикації рівня поточної / заданої вологості;
- Індикатор наповнення резервуара і звуковий сигнал при наповненні резервуара;
- Електростатичний фільтр з можливістю встановлення додаткового фільтра;
- Автоматичне припинення роботи в разі наповнення резервуара;
- Режиму автоматичного розморожування;
- Авторестарт зі збереженням налаштувань;
- Мобільне переміщення (коліщатка та гумові ніжки).
Основні характеристики осушувача:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Бак для конденсату | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 530 Вт |
| Продуктивність осушення | 24 л/добу |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 482 мм |
| Глибина | 244 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри підключення до мережі | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Мінімальна вологість | 30 % |
- Ціна: 12 600 ₴



