
Осушувач повітря CH-D016WDN7-40LD
17 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: D016WDN7
Cooper&Hunter CH-D016WDN7-40LD осушитель
Осушувач повітря серії CH-D016WDN7-40LD - це стильний осушувач повітря виконаний в білому кольорі з золотою окантовкою, за рахунок чого впишеться в будь-який інтер'єр і стане його прикрасою. Цей осушувач повітря здатний створити комфортну атмосферу в приміщенні без зайвих турбот. Він легкий в управлінні за рахунок зрозумілої панелі управління, яка знаходиться у верхній частині осушувача:
Під час натискання кнопок дії супроводжуватимуться спеціальним сигналом, а підсвічування дасть змогу керувати приладом навіть у темряві. Індикатор забруднення, який загоряється кожні 250 годин використання, сповістить вас про необхідність очищення системи. Ви можете це зробити, пройшовшись вологою серветкою зовні, а всередині щіточкою і промивши фільтр під краном.
Сама по собі конструкція осушувача проста і легка, що не складе труднощів розмістити його в будь-якій частині кімнати, де вам буде зручно. В осушувачі вбудований бак ємністю 7 літрів.
За роботою приладу не потрібно буде стежити, оскільки він повністю автономний, і якщо станеться збій живлення, вимкнення відбудеться автоматично. Таймер можна налаштувати на період від 2 до 24 годин.
Особливості CH-D016WDN7-40LD (40л/сутки):
- Режими осушення: "смарт", "постійний" (безперервний), "сухо";
- LED-дисплей індикації рівня поточної/заданої вологості;
- Три швидкості вентилятора: висока, середня, низька;
- Зміна напрямку повітряного потоку;
- Встановлення та підтримання вологості від 80% до 35%;
- Злив конденсату в резервуар або через дренажний шланг;
- Таймер;
- Індикатор забруднення фільтра (після 250 годин роботи);
- Індикатор наповнення резервуара і звуковий сигнал у разі наповнення резервуара;
- Автоматичне припинення роботи в разі наповнення резервуара;
- Режиму автоматичного розморожування;
- Авторестарт зі збереженням налаштувань;
- Регулювання напрямку повітряного потоку;
- Мобільне переміщення (коліщатка).
Характеристики CH-D016WDN7-40LD (40л/сутки):

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Бак для конденсату | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм бака для конденсату | 7 л |
| Споживана потужність | 670 Вт |
| Продуктивність осушення | 40 л/добу |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.5 кг |
| Висота | 628 мм |
| Глибина | 286 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри підключення до мережі | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Мінімальна вологість | 35 % |
- Ціна: 17 890 ₴


