
Осушувач повітря CH-D014WDR20
14 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: WDR9
COOPER&HUNTER CH-D014WDR20 Осушувач
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D014WDR20 - це не просто осушувач для дому, це унікальний кліматичний комплекс, який ідеально підійде для дому, офісу, дачі, невеликих складів, де є проблеми з вологістю. Він був розроблений Американськими інженерами, які з розумом підійшли до виготовлення осушувача.
З кліматичним комплексом Cooper&Hunter серії CH-D014WDR20 Ви зможете підтримувати на потрібному для вас рівні вологість в приміщенні і контролювати її від 35 до 80%.
Однією з корисних функцій є наявність таймера від 0.5 до 24 год, що значно полегшить користування приладом .Також з унікальним і багатофункціональним меню вам буде просто інтуїтивно користуватися осушувачем С&H.
Особливості та функції Cooper&Hunter CH-D014WDR20:
- Види робочих режимів: комфортний і безперервний;
- Регулювання діапазону вологості від 35% до 80%. Крок регулювання 5%;
- Встановлення таймера на період до від 0,5 до 24-х годин;
- Кількість конденсату, що видаляється, на годину 1.66 л;
- РК дисплей;
- Регуляція швидкостей вентилятора: висока і нормальна;
- Індикатор чищення фільтра, за більш ніж 250 годин роботи - нагадає про необхідність проведення чищення;
- Пристрій автоматично припинить роботу в таких випадках: ємність для конденсату повна, витягнута з пристрою, неправильно розміщена або вологість нижче 5% від заданого рівня;
- Функція пам'яті. У разі збою живлення всі налаштування буде збережено;
- Споживана потужність, Вт: 560 Вт.
Основні характеристики осушувача CH-D014WDR20:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Бак для конденсату | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм бака для конденсату | 4 л |
| Споживана потужність | 560 Вт |
| Продуктивність осушення | 30 л/добу |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Параметри підключення до мережі | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Робочі діапазони температури і вологості повітря | |
| Максимальна вологість | 80 % |
| Мінімальна вологість | 35 % |
- Ціна: 14 860 ₴




