
Кондиціонер Midea MSEZ-12HRFN8-I/MSEZ-12HRFN8-O Eazy
27 500 ₴
23 375 ₴
- В наявності
- Код: MSEZ-12HRFN8-I
Побутові настінні кондиціонери серії EAZY – Midea MSEZ-12HRFN8-I/MSEZ-12HRFN8-O Eazy
AI ECO Master – розумне управління енергоспоживанням
CASCADE AIR FLOW – рівномірний розподіл повітря
PULL-DOWN INDOOR UNIT – зручний монтаж
Тепловий насос до -25°C – ефективний обігрів у холодну пору року
Енергоефективність A+++
Інтелектуальний контроль енергоспоживання
Вбудований оригінальний чіп Midea та хмарний банк алгоритмів дозволяють максимально точно обчислювати дані енергоспоживання.
Алгоритми штучного інтелекту (AI) прогнозують оптимальну швидкість компресора, що допомагає зменшити витрати електроенергії.
Інноваційний розподіл повітря
Горизонтальний та вертикальний потік – забезпечує рівномірне охолодження та обігрів.
Сферичний профіль випускного отвору – концентрує повітряний потік для точного контролю температури.
Автоочищення конденсатора
Після вимкнення кондиціонера зовнішній блок реверсивно обертає вентилятор, видаляючи пил та пісок.
Це покращує ефективність роботи та запобігає засміченню теплообмінника.
Швидкий та зручний монтаж
Відхилення корпусу внутрішнього блоку від стіни для легкого доступу.
Мінімальна кількість кріплень – пластикові затискачі та один гвинт.
Швидкий демонтаж повітряного тракту (жалюзі, вентилятор, двигун) для обслуговування.
Ця серія кондиціонерів ідеально підходить для дому, офісу та інших приміщень, забезпечуючи високу енергоефективність, інтелектуальне управління та зручний монтаж.
Характеристики
| Basic | |
| Бренд | Midea |
| Режим роботи | охолодження і обігрів |
| Колір | білий |
| Холодоагент | R32 |
| Керування Wi-Fi | Wi-Fi опція |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип | настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Площа приміщення м² | 28-36 м² |
| Охолодна здатність, тис. BTU | 12-16 |
| Мін. температура на обігрів, °C | -21 до -25 |
| Управління | таймер 24 години, Wi-Fi керування (опція) |
| Витрата повітря | внутрішній блок: 370~600 м³/год; зовнішнього блоку - 2200 м³/год |
| Потужність (max) | режим охолодження – 1,55 кВт., режим обігріву – 1,4 кВт. |
| Охолодна здатність, тис. | 12 BTU |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Потужність охолодження | 3,52 кВт |
| Потужність обігріву | 3,82 кВт |
| Температурний діапазон роботи | у режимі охолодження – від -15°C до +50°C, у режимі обігріву – від -25°C до +24°C |
| Система очищення повітря | еко-режим |
| Рівень шуму | внутрішнього блоку - 20~39 дБ(А)., зовнішнього блоку - 62 дБ(А) |
| Живлення | (220-240) В, 50Гц, 1ф; клас енергоефективності при охолодженні - A+++, клас енергоефективності при обігріві - A++ |
| Системи захисту | електронагрівач «Антикрига», самоочищення, функція самодіагностики; автоматичний перезапуск |
| Розмір (ВхШхГ) | внутрішнього блоку - 289х813х201 мм., зовнішнього блоку - 555х765х303 мм. |
| Вага | внутрішнього блоку - 8 кг., зовнішнього блоку - 23,1 кг. |
| Додаткова інформація | лівий і правий вивід дренажу; UV покриття електронних компонентів; режим жалюзі "Каскад", нічний режим роботи, турбо режим; мінімальна довжина магістралі: 3 м.; максимальна довжина магістралі: 25 м.; максимальний перепад висот: 10 м.; діаметри фреонопроводів, рідина - 6,35 мм; газ - 9,52 мм. |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3820 Вт |
| Потужність охолодження | 3520 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Таймер | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -25 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1550 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1400 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 289 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 813 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 201 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 765 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 303 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23.1 кг |
- Ціна: 23 375 ₴



