
Кондиціонер OSAKA STV-07HH5 Wi-Fi, 20 м2, A+++, R32, -15°С/+50°С, INVERTER
15 500 ₴
- В наявності
- Код: 07HH5
Кондиціонер Osaka STV-07HH5 (Wi-Fi) DC Inverter R32 (до -15 °C)
Компанія Osaka продає свою продукцію на ринку понад 30 років і зарекомендувала себе як одного з лідерів у сфері систем кондиціонування.
Продукція розробляється як для житлових приміщень, так і для комерційних об'єктів.
Висока якість товару досягається через постійне вдосконалення технології виробництва, контролю якості продукції, впровадження сучасних розроблень із використанням комплектуючих матеріалів найбільш якісних виробників.
Використання інноваційних технологій у поєднанні з дизайнерськими рішеннями вносять у ваше життя комфортні умови та приємні емоції.
Усі вузли встановлені в кондиціонері, не містять у своєму складі шкідливих речовин. Усі компоненти продукції Osaka відповідають європейській директиві RoHS, що забороняє застосування небезпечних для здоров'я матеріалів.
Особливості кондиціонера серії Osaka STV WiFi Elite Inverter R32:
- Wi-Fi (вбудований і готовий для використання Wi-Fi модуль)
- Висока енергоефективність класу A++ (охолодження)/A+++ (обігрівання)
- Багатоступеневий енергоефективний інверторний тип компресора
- DC-мотори приводу вентиляторів
- Холод/тепло
- Фреон R-32
- Таймер
- Підвищене тепловіддання
- LED дисплей
- Покриття теплообмінника "Golden fin"
- Авторестарт
- Низький рівень шуму
- Самодіагностика
- Легкознімна передня панель
- Оновлений пульт Smart Control v5
Характеристики
Продукт Кондиціонер
Wi-Fi модуль Є
Вага фреону в системі, г 510
Діаметр трубопровода6,4 (1/4) | 9,5 (3/8)
Максимальна площа приміщення, м2 25
Максимальна споживча потужність (обогрівання) 1800 Вт
Максимальна споживча потужність (охолодження) 1800 Вт
Максимальний вхідний струм (обогрівання) 9 А
Максимальний вхідний струм (охолодження) 9 А
Мін. рівень шуму внутрішнього блока, Д-б25
Потужність обігріву, BTU 8500 (2800-11500)
Потужність обігрівання, кВт 2.35
Потужність охолодження, BTU 7500 (2100-10600)
Потужність охолодження, кВт 2.2
Потужність, BTU 7000
Номінальна споживча потужність (обогрівання) 708 (240 — 1800) Вт
Номінальна споживча потужність (охолодження) 705 (240 — 1800) Вт
Номінальний струм (обогрівання) 4.0 (1.2 - 9.0) А
Номінальний струм (охолодження) 3.9 (1.2 - 9.0) А
Обігрівання взимку До -15 °C
Живлення 220-240V~/50Hz/1P
Режими роботи Охолодження | обігрівання
СеріяDC Inverter R32
Середня споживана потужність, кВт 0.7
Тип компресора Інверторний
Тип кондиціонера Спліт-система
Тип встановлення внутрішнього блока Настінний
Тип фреонаR32
Колір Білий
Країна виробництва Китай
Габарити, розміри, вага
Розмір, зовнішній блок, мм745×299×473
Розмір, внутрішній блок, мм680×252×206
Гарантія
Гарантія виробника, міс60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 9 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2350 Вт |
| Потужність охолодження | 2200 Вт |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 252 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 206 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 680 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 473 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 299 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 745 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 708 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 705 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 15 500 ₴



