
Кондиціонер OSAKA STV-18HH5 Wi-Fi, 50 м2, A+++, R32, -15°С/+50°С, INVERTER
33 900 ₴
- В наявності
- Код: 18HH5
Кондиціонер Osaka STV-18HH5 (Wi-Fi) DC Inverter R32 (до -15 °C)
Компанія Osaka продає свою продукцію на ринку понад 30 років і зарекомендувала себе як одного з лідерів у сфері систем кондиціонування.
Продукція розробляється як для житлових приміщень, так і для комерційних об'єктів.
Висока якість товару досягається через постійне вдосконалення технології виробництва, контролю якості продукції, впровадження сучасних розроблень із використанням комплектуючих матеріалів найбільш якісних виробників.
Використання інноваційних технологій у поєднанні з дизайнерськими рішеннями вносять у ваше життя комфортні умови та приємні емоції.
Усі вузли встановлені в кондиціонері, не містять у своєму складі шкідливих речовин. Усі компоненти продукції Osaka відповідають європейській директиві RoHS, що забороняє застосування небезпечних для здоров'я матеріалів.
Особливості кондиціонера серії Osaka STV WiFi Elite Inverter R32:
- Wi-Fi (вбудований і готовий для використання Wi-Fi модуль)
- Висока енергоефективність класу A++ (охолодження)/A+++ (обігрівання)
- Багатоступеневий енергоефективний інверторний тип компресора
- DC-мотори приводу вентиляторів
- Холод/тепло
- Фреон R-32
- Таймер
- Підвищене тепловіддання
- LED дисплей
- Покриття теплообмінника "Golden fin"
- Авторестарт
- Низький рівень шуму
- Самодіагностика
- Легкознімна передня панель
- Оновлений пульт Smart Control v5
Характеристики
Максимальна площа приміщення
50 кв.м
Потужність охолодження, кВт
5,3
Потужність обігріву, кВт
5,4
Мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку
26 Дб
Тип холодогенту
R32
Тип Компресора
Інверторний
Електроживлення, В / Гц / Ф
220/50/1
Середня споживана потужність, кВт
1,55
Продуктивність повітря вн. блок, м³ / год
700
Розмір, внутрішній блок, мм
850×276×202
Розмір, зовнішній блок, мм
850×276×202
Діаметр трубопроводу, дюйм
1/4 и 3/8
Додаткові параметри
WiFi
Гарантія
П'ять років повної гарантії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 18 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5400 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Потік повітря | 700 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 276 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 202 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 850 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 473 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 299 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 745 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1550 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1550 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 33 900 ₴



