
Кондиціонер SmartAir ZSE-24OB1/Y25 серія Classic on/off, -7°С/+43°С,
30 600 ₴
- В наявності
- Код: SmartAir24
SmartAir ZSE-24OB1/Y25 Classic on/off
Бренд SmartAir є частиною компанії, що виробляє кліматичне обладнання з 1994 року, AUX Group. Кондиціонер SmartAir серії ICE має повний набір необхідних функцій для комфортного використання.
Особливістю дизайну кондиціонера SmartAir серії ICE є його лаконічність, правильні форми та стриманість.
Спліт-система від бренда SmartAir є сучасною моделлю, розробленою компанією SmartAir для створення комфортних умов у приміщенні. Він має передові функції та характеристики, що забезпечують ефективне охолодження, обігрівання, вентиляцію й очищення повітря.
Кондиціонер SmartAir має сучасний дизайн і компактні розміри, що легко вписується в будь-який інтер'єр. Він обладнаний зручним пультом дистанційного керування, який дає змогу зручно настроювати режими роботи та температуру.
Кондиціонер SmartAir обладнаний потужним компресором із низьким рівнем шуму, що забезпечує ефективне охолодження приміщення навіть у спекотні дні. Також він може працювати в режимі обігріву в холодну пору року, забезпечуючи приємну температуру. Крім того, він має функцію вентиляції, яка забезпечує свіже повітря в приміщенні, а також фільтри для очищення повітря від пилу, бактерій та інших забруднень.
Переваги кондиціонера SmartAir ZSE-24OB1/Y25
- Клас енергоефективності — А
- Режим осушення та вентиляції
- Низький рівень шуму
- Функция "I Feel"
- Фільтр негативних іонів
- Режими "Турбо" і "Нічний"
- Самодіагностика
- Автоматичне розморожування
- Авторестарт
- Автоматичний режим
- Автоматичне керування вертикальними жалюзами
- Захист від перепадів напруги
- М'який старт
- Низьковольтний і низькотемпературний запуск
- Ширококутні жалюзі
- LED дисплей
- Пульт дистанційного керування з режимом реального часу
- Таймер на 24 часа
Технічні характеристики: Кондиціонер SmartAir ZSE-09OB1/Y25 Classic on/off
Характеристика
Значення
Робота на обігрів :
- до -7°C
Бренд :
- SmartAir
Тип спліт системи :
- настінні
Площа приміщення, м2 :
- 56 – 75
Клас енергоефективності :
- A
Холод, кВт :
- 7,04
Тепло, кВт :
- 7,1
Тип компресору :
- звичайний
Споживана потужність при охолодженні, кВт :
- 2,2
Споживана потужність при обігріві, кВт :
- 2,2
Напруга, В :
- 220 (1ф, 50Гц)
Розмір внутрішнього блоку, ШxВxГ, мм :
- 900х310х225
Розмір зовнішнього блоку, ШxВxГ, мм :
- 825х655х310
Рівень шуму внутрішнього блоку, дБА :
- 31/34/37/40
Тип фреону :
- R410А
WI-FI :
- Немає
Колір внутрішнього блоку :
- Білий
Країна виробник :
- Китай
Гарантія :
- 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7100 Вт |
| Потужність охолодження | 7040 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 310 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 900 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 655 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 825 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2200 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2200 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 30 600 ₴








